کانال تلگرام

فروش ویژه پروژه های آماده

تنظیم . میکس . مسترینگ

محصولات به صورت پروژه قابل اجرا در نرم افزار میزبان استودیو وان ، فایل های MIDI و لاین های WAV پروژه منتشر می شود. 

محصولات به صورت ویژه برای مارکت موسیقی ایجاد تولید شده است و هماهنگی خاصی با موسیقی مدرن و روز ایران دارد.

پروژه ها توسط وحید فرج زاد تولید می شود که بیش از 6 سال سابقه تولید محتوا در ترانه ساز را دارد.

آخرین پروژه ها

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

سفارش پروژه اختصاصی

شما می توانید از این بخش مستقیما به وحید فرج زاد سفارش کار بدید. خدمات ارائه شده توسط وحید شامل تنظیم موسیقی ، میکس و مسترینگ می شود.

شما می توانید از ابتدا شروع یک تنظیم موسیقی را به وحید فرج زاد بسپارید و پس از گذراندن زمان مورد نیاز برای تولید، سفارش خود را در قالب فایل هی صوتی WAV به صورت لاین به لاین دریافت کنید. همچنین امکان ارائه پروژه استودیو وان همراه با لاین های موسیقی وجود دارد. در این نوع خدمات از ابتدا تا انتهای پروژه به صورت مستقیم با سازنده در ارتباط هستید. هزینه سفارس نسبت به سبک و مدت زمان مورد نیاز برای تولید متفاوت است. 

همانطور که اطلاع دارید یکی از مهمترین مراحل تولید موسیقی میکس است. یک میکس خوب باعث می شود تمام اعمان های یک موسیقی به خوبی در حد و اندازه و جایگاه خود شنیده شوند. پیش نیاز یک مسترینگ با سطح و حجم بالا بدون شک یک میکس خوب و اصولی است. در این نوع سفارش می توانید لاین های موسیقی تنظیم شده خود را با فرمت WAV برای وحید ارسال کرده و پس از آماده سازی لاین میکس شده خود را دریافت کنید. از ابتدای سفارش تا انتها ارتباط مستقیم با وحید دارید. 

مسترینگ از پیچیده ترین مراحل ساخت موسیقی است و اهمیت زیادی دارد چون خروجی کار برای انتشار در این مرحله شکل می گیرد. شما می توانید موسیقی میکس شده خود را برای وحید به صورت فایل WAV ارسال کرده و پس از گذراندن مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار آن را با بهترین کیفیت ممکن و سطح و حجم ( لودنس ) قابل قبول دریافت کنید. ما به شما پیشنهاد می کنیم سفارش میکس و مسترینگ یک پروژه را به یک شخص بسپارید تا هماهنگی مورد نیاز در میکس و مسترینگ به خوبی ایجاد شود. 

راه های ارتباط

ایمیل : VAHIDFARAJZAD@GMAIL.COM

تلگرام : VAHIDFARAJZAD@

 

ایمیل : vahidfarajzad@gmail.com

تلگرام : Vahidfarajzad@