GS DSP Magic Bundle یک مجموعه از پلاگین‌های پردازش صدا است که توسط شرکت Goodhertz توسعه داده شده است. این باندل شامل مجموعه‌ای از ابزارهای پیشرفته برای میکس و مسترینگ صدا است که با هدف ارائه کیفیت صدای بالا و افکت‌های خاص طراحی شده است. GS DSP Magic Bundle با الهام از دستگاه‌های سخت‌افزاری قدیمی و استودیوهای ضبط کلاسیک طراحی شده است و به شما امکان افزودن افکت‌ها و تغییرات خاص به صداهایتان را می‌دهد. این باندل می‌تواند برای میکس و مسترینگ صداها و ایجاد صداهای منحصربه‌فرد و جذاب در آهنگسازی استفاده شود. دارای ۵% قابلیت ریکاوری در صورت دانلود ناقص.


ویژگی‌ها:

Lossy: این پلاگین مجموعه‌ای از الگوریتم‌های فشرده‌سازی و کدک‌های رایج صوتی را ارائه می‌دهد که به شما امکان اعمال افکت‌های لوسی بر روی صداها و افزایش قدرت فشرده‌سازی آنها را می‌دهد.

Midside Matrix: این ابزار به شما امکان مدیریت و تغییر سیگنال‌های Mid و Side در میکس‌های صوتی را می‌دهد تا صدای مخلوط‌ها را بهتر کنترل کنید.

Vulf Compressor: این پلاگین یک کمپرسور انالوگ مدرن است که با الهام از تجربه‌های گذشته طراحی شده است. این ابزار به شما امکان اعمال فشرده‌سازی طبیعی و گرم بر روی صداها را می‌دهد.

Wow Control: این پلاگین به شما امکان افزایش و کاهش افکت واو در ضبط‌های صوتی را می‌دهد تا اثرات لرزشی طبیعی مربوط به نوارهای مغناطیسی را ایجاد کنید.

Lossy 2: نسخه بهبود یافته از پلاگین Lossy با امکانات و قابلیت‌های بیشتر برای فشرده‌سازی صوتی.

Midside: این ابزار به شما امکان تغییر زاویه و پهنای صداها را در فضای Mid-Side می‌دهد تا میکس‌هایتان را بهبود بخشید.

Trem Control: این پلاگین به شما امکان کنترل لرزش‌های صدا را می‌دهد و افکت‌های زیبا و منحصربه‌فردی را برای صداهایتان ایجاد می‌کند.

PLATFORM : VST3/AAX

توضیحات


  • حجم فایل : 15 مگابایت
  • سیستم عامل : ویندوز
  • منبع: ترانه ساز
  • پسورد: taranesaz.com
    کپی پسورد !
    taranesaz.com
    پسورد کپی شد، می توانید برای اکسترکت فایل از آن استفاده کنید.

آموزش نصب


این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید

در صورتی که دارای آموزش نصب باشد ، تنها به کاربران ویژه نمایش داده می شود

دانلود


لینک های دانلود مخصوص کاربران ویژه با سطح اشتراک نقره ای و طلایی می باشد .

این محتوا قفل و محدود شده است لطفا عضو شوید