Gold Presets از وحید فرج زاد یک پکیج برای تولید موسیقی روز مارکت ایران می باشد که شما را در دستیابی به صداهای با کیفیت و زیبا کمک می کند. این محصول ارزشمند شامل یک پک درام کیت و پرکاشن با ۸۸ عدد سمپل کوتاه ، یک پک پریست برای وی اس تی NEXUS 3 و یک پک پریست برای وی اس تی ZEBRA 2 می شود. شما به راحتی می توانید پریست ها را به ۲ وی اس تی نام برده شده اضافه کرده و از آنها در پروژه های خود استفاده کنید. Gold Presets کار شما را برای انتخاب از بین هزاران صدا و پریست راحت می کند و به سرعت گزیده ای از بهترین صداهای مورد نیاز برای تولید موسیقی روز مارک ایران را ارائه می دهد. بانک صدای Gold Presets هم برای سبک های موسیقی پاپ و هم برای موسیقی رپ ، ترپ و ترکیب رپ و پاپ کاربرد دارد. وحید در این مجموعه یک پروژه استودیو وان نیز قرار داده است که در آن تنظیمات از پیش طراحی شده برای ساخت موسیقی با وی اس تی های OMNISPHERE 2 ، KEYSCAPE ، REALGUITAR ، Trilian و بانک های کانتکت La string و Tina go یافت می شود که صداهای بسیار کاربردی از وی اس تی های نام برده شده در آن معرفی می شود. با ما در ادامه مطلب همراه باشید.پروژه استودیو وان :

این پروژه به منظور معرفی صداهای کاربردی ایجاد شده است. با اجرای پروژه و خواندن فایل متن راهنمای آن به راحتی می توان صداهای معرفی شده را در وی اس تی های OMNISPHERE 2 ، KEYSCAPE ، REALGUITAR ، Trilian و بانک های کانتکت La string و Tina go پیدا کرد. این پروژه تنها برای کاربران نرم افزار استودیو وان نیست و کاربران دیگر نرم افزار ها که از وی اس تی های نام برده شده استفاده می کنن می توانند با خواندن متن راهنما و اجرای پروژه در استودیو وان صداها را در نرم افزار میزبان خود پیدا کنند. در این پروژه صداهای استرینگ ، بیس ، پیانو ، استرام گیتار و … معرفی شده است.

پریست :

پک پریست NEXUS 3  شامل بیش از ۳۵۸ صدای از پیش طراحی شده می شود که تمام اجزای تشکیل دهنده موسیقی در آن گنجانده شده است. این مجموعه با دقت و تجربه کاری چندین ساله در مارکت موسیقی ایران گزینش و انتخاب شده است. افزودن پریست به NEXUS 3 بسیار ساده است و مسیر مورد نیاز برای قرار دادن پریست ها در فایل متن همراه محصول ارائه شده است. پک پریست وی اس تی ZEBRA 2 نیز ۲۰ عدد صدای طراحی شده بسیار کاربردی و کلیدی را در اختیار شما قرار می دهد. نصب پریست در ZEBRA 2 نیز بسیار آسان است و مسیر مورد نیاز برای قرار دادن پریست ها در فایل متن همراه محصول ارائه شده است.

درام کیت : 

درام کیت این محصول ۸۸ عدد سمپل کوتاه اجزای تشکیل دهنده درام از جمله Kick ، Snare ، Hi Hat ، Rim Shot و … را شامل می شود. علاوه بر آن این پک دارای سمپل های کوتاه و لوپ های پرکاشن می باشد که در تولید موسیقی مارک ایران بسیار کاربرد دارند. فرمت فایل های صوتی wavبوده و در تمام نرم افزار ها و سپلر ها قابل استفاده است.